Pirkimo sąlygos ir taisyklės

APMOKĖJIMAS

Šiuo metu už prekes galite atsiskaityti naudodamiesi bankų elektroninio atsiskaitymo paslaugomis tarpininko Paysera paslaugų dėka.

Pasirinkę banką, kurio paslaugomis naudojatės, būsite nukreipti į banko svetainę. Prisijunkite įprastu būdu – sistema jau bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Naudojantis šiuo mokėjimo būdu, mokėjimo nurodymas turi būti patvirtintas ne vėliau kaip per 2 (dvi) valandas nuo užsakymo pateikimo.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Per 3 - 5 darbo dienas, jeigu užsakymas pateiktas darbo dieną iki 14 val.

Apie pristatymą informuosime el. laišku. 

Prekes pristatome tiesiai į namus, biurą ar kitą nurodytą adresą arba paštomatą

Prieš atvykstant kurjeris susiekia su Jumis dėl patogaus pristatymo.

Perkant už 50 € ir daugiau – pristatymas nemokamas.

Klaipėdoje prekes galima atsiimti parduotuvėse

PARDUOTUVĖ „VELOPEAK“
Beržų g. 10, Klaipėda
I-V 10-19, VI 10-16.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

  • kokybiški maisto papildai;
  • kokybiškos prekės kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą;
  • apatiniai drabužiai
  • kitos prekės, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. 

Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. 

Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Rašyk
Skambink